ÇIPLAK GERÇEK


Çıplak Gerçek - Dizi

PAZAR 22:00 (TSI)
Star TV bir ilke imza atıyor. Prime Time'de yayınlanacak Türkiye'nin 45 dakikalık yerli draması 'Çıplak Gerçek', 16 hafta boyunca seyirciyi ekran başına kitleyecek.

Türkiye'nin 45 dakikalık yerli draması 'Çıplak Gerçek'in çekimlerine başlandı. Star Yapım tarafından hayata geçirilen, yönetmenliğini Ümit Ünal'ın yaptığı dizinin bir başka sürprizi de 16 bölümde bitecek olması.

'Çıplak Gerçek'in başrollerinde, sanat dünyasının başarılı isimlerinden Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat, Cem Bender ve Erdem Akakçe gibi ünlü isimler yer alıyor. Çekimleri İstanbul Karaköy'de bulunan Denizcilik İşletmeleri Binası'nda gerçekleştirelen polisiye-drama türündeki dizide, 18 yaşındaki bir genç kızın kaybolmasının ardından yaşanan olaylar ve aile içi ilişkiler sorgulanıyor.

45 dakikalık prime time dizisi 'ÇIPLAK GERÇEK', yakında Star TV ekranlarında.

Çekimlerine yeni başlanan dizinin, setinde yapılan basın toplantısında Ünal “Bu cesur bir girişim. Sadece süresi ile değil hikayesinin tam bir hikaye olması, 16 bölümde bitecek olmasıda özel bir durum. Anlatım dili özel. Farklı bir hikaye anlatım tarzı var. Gerilimi, toplumsal eleştirisi, yer yer komediyi karıştıran bir anlatımı var. Çok ilginç bir proje olduğu için dahil olmaktan çok mutluyum.” dedi.

Yetkin Dikinciler ise “Prime time’da yayınlanacak 45 dakikalık bir dizi yeni bir girişim. Aslında dünyada örnekleri olan bizimde özlediğimiz, beklediğimiz ve ne mutlu ki Star TV'de Ümit Ünal’ın yönetmenliğinde ve tasarımında buluştuğumuz bir ekip karşınızda” diyerek basın mensuplarının sorularını cevapladılar.

Dizinin konusu: 18 yaşındaki bir genç kızın kaybolmasından sonra yaşananları konu alan dizide, olaylar genç kızın sırra kadem basmasından sonra ailesinin polisten yardım istemesiyle başlıyor. Kayıplar konusunda uzman olan başarılı Başkomiser Galip, genç kızın ailesinin başvurusu üzerine hemen araştırmaları başlatır. Kızın ailesi başta olmak üzere, tüm çevresi ve son günlerde kızı görmüş olan herkes, tek tek emniyete getirilerek sorgulanır. Araştırmalar derinleştikçe sürprizler de birbirini kovalar ve herkesi şaşırtan gerçekler ortaya çıkar.

Tarih: Pazar
Saat: 22:00 (TSİ)
Yayın:Star Tv
Face:Star Tv Fan Sayfası
Kanal:Star Tv Yayın Akışı
Tür:Yerli Dizi
Yönetmen:Ümit Ünal
Oyuncular:

Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat, Cem Bender ve Erdem Akakçe

Hakkında:

Hazal evinden 3 gün önce çıkıp kaybolmuş, 18 yaşında bir genç kızdır . Anne ve babası boşanmış olduklarından Hazal’ın kaybolduğunun farkına çok geç varırlar. Hazal’ın annesi Mine kızının kaybolduğunu bildirmek için kocası Harun ile beraber kayıp şahıslar bürosuna başvurur. Çok geçmeden eski kocası, Hazal’ın babası Korhan da onlara katılır. Böylece ailedeki karmaşık ilişkiler zincirinin çözülmeye başladığı soruşturma başlamış olur.

Soruşturmanın başında kendi evindeki hayatı tam bir karmaşa olan komiser Galip vardır. Kızı Galip’i arayıp annesinin tekrar tuhaflaştığını söylediğinde Galip için iş ve ev arasında bölüneceği bir zaman başlamıştır.

Hazal gizemli genç bir kız. Kaybolmadan önce görünümünde çok ciddi değişiklikler yapmış. Uzun saçlarını kestirip bir kısmını da maviye boyamış, kulağını birçok kez deldirip burnuna da piercing yaptırmıştır. Bu değişiklikler 1 hafta önce gerçekleşmiştir. Nedenini ise kimse bilmemektedir. Soruşturma ilerledikçe ortaya şaşırtıcı ve beklenmedik süprizler çıkacaktır.

Galip aileyi sorgu odasına alır ve Hazal’ın sosyal çevresindeki insanları önem sırasına koyacakları bir liste hazırlamalarını ister.