ŞEBEKEŞebeke - Kanal D Canli izle


Pazar - 22:00 (TSİ)

Bir kadın ya da erkek, yeni partnerini ailesi ile ilk defa tanıştırmaya götürüyor. Kendisine tuzak kurulduğundan habersiz olan taraf, ilk karşılaşmayı mümkün olduğunca rahatsız hale getirecek olan ailenin bulunduğu ve içinde 32 gizli kameranın kayıt yaptığı eve giriyor. Böylece hayatının en eziyetli birkaç saatini yaşayacağı oyun da başlıyor. Çünkü aileyle yeni tanışacak olan partnerin bilmediği ufak ( ! ) bir detay var.

Tanışılacak aile üyelerinin hepsi aslında profesyonel birer oyuncu. 2 saat dayanan, 10 bin TL ödül kazanıyor! Çift, eve girdiği andan itibaren zaman işlemeye başlıyor. Oyundan habersiz olan taraf, bu anormal aileye tahammül edip, işkenceden (!) kurtulabilirse, 10 bin TL ödül kazanıyor. Yok eğer, evden uzaklaşır, gider ya da kaçmaya çalışırsa, ödülü kaybediyor. Partnerin, final ile yüzleştiği anda ise gerginlik de doruk noktasına ulaşıyor. Partner, kalacak ve ödülü kazanacak mı? Yoksa bu baskı, oyunun ve ilişkinin sonunu göremeden kaçmasına mı neden olacak? soruları ise program boyunca ve an tansiyon yükselerek yanıt arıyor. “Şebeke”nin ilk bölümünde üç ayrı oyun var “Şebeke”nin her bölümünde, partnerine tuzak kuranın ailesi hep aynı oyunculardan kurulu olacak ve gerçek isimlerini kullanacaklar ancak, aile bireyleri her bölümde başka bir senaryoyu oynayacaklar. Örneğin, ailenin babası Levent Niş, üç oyundan oluşan ilk bölümde; iki kez, kızını 5 yıl önce kaybetmiş, sinirlerine hakim olamayan, dengesiz, acılı bir babayı, bir kez de mafya babasını canlandıracak. Ha keza, ailenin diğer bireyleri de, her bölümde farklı farkı karakterlere bürünecekler.

Aile bireylerinin bu akşam yayınlanacak ilk bölümdeki rolleri (Roller her hafta değişiyor) ise şöyle; Baba ( Levent Niş): Şebekeye getirilen partnerlerin karşısına; kızını 5 yıl önce kaybetmiş, sinirlerine hakim olamayan, dengesiz, acılı bir baba ile mafya babası rollerinde çıkacak. Anne (Nurhayat Atasoy): Şebekeye getirilen partnerlerin karşısına; kızının ölümünden dolayı psikolojik tedavi gören, ara sıra kızlarının kendilerini ziyaret ettiğini düşünen, psikolojik sorunları olan anne ile mafya babası kocasının yaptığı işleri hiç tasvip etmeyen, sadece evliliğinin ilk yıllarında mutlu olmuş anne rollerinde çıkacak. Ağabey (Erkan Pekbay): Ablasının ölümünden sonra anne ve babasının tüm dertleriyle uğraşmak zorunda kalmış, sorunlu bir genç ile mafya babasının sağ kolu oğlu rollerinde şebekeye getirilen partnerlerin karşısına çıkacak. Abla (Şirin Asutay) : Şebekeye getirilen partnerlerin karşısına, 5 yıl önce ölmüş ama ruhu hala evin içinde gezinen abla ile mafya babası olan babasının istemediği bir ilişki yaşadığı için cezalı olan abla rollerinde çıkacak. “Şebeke” oyuncularını tanıyalım Levent Niş: Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü yüksek kısım mezunu. 36 senelik devlet tiyatrosu sanatçısı. Nurhayat Atasoy: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu. Erkan Pekbay: İstanbul Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümü mezunu. Şirin Asutay: Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu.


Tarih: Pazar
Saat: 20:00 (TSİ)
Yayın:Kanal De (((( Canlı İzle ))))
Face:Kanal D Fan Sayfası
Kanal:Kanal D Yayın Akışı
Türü: Reality
Tanıtım