SUSKUNLAR


Suskunlar

PERŞEMBE 20:00 (TSİ)

Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına.

Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için...

Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı.

Onlar yıllarca sustular.

Şimdi konuşma zamanı...

Tarih: Perşembe
Saat: 20:00 (TSİ)
Yayın: Show Tv (((( Canlı İzle ))))
Yayın: Show Tv (((( Canlı İzle ))))
Face:Show Tv Fan Sayfası
Kanal:Show Tv Yayın Akışı
Tür:Yerli Dizi
Yapımcı:Timur Savcı
Yönetmen:Umur Turugay, M.Çağatay Tosun, Çağrı Lostuvalı
Senaryo:Pınar Bulut
Müzik:Aytekin Ataş
Oyuncular:

Murat Yıldırım (Ecevit), Aslı Enver (Ahu), Sarp Akkaya (Bilal), Berk Hakman (Gurur), Güven Murat Akpınar (İbrahim), Tugay Mercan (Zeki), Reha Özcan (Sait), Pelin Doğru (Birsen), Jale Aylanç (Ümran), Murat Garipağaoğlu (Sermet), Fatih Paşalı (Özcan), Fırat Albayram (Hasan)

Çocuk Oyuncular:
Furkan Didim (Ecevit), Yağmur Esmer (Ahu), Emirhan Akbaba (Bilal), Efe Akercan (Gurur), Berkcan Çakar (İbrahim), Ulaşcan Kutlu (Zeki), Barış Öner (İrfan), Mert Çolak (Özcan)