BİR AŞK HİKAYESİ

Bir Ask Hikayesi - Dizi - Fox Tv Canli izle


Kadere isyanla, aşka yakılan ağıtların arasına sıkışıp kalmış genç bir adam… Geç kalmışlıkların, keşkelerin, aşkı bulunca yitirmenin dokunaklı hikayesi…
Almanya… Stuttgart sokaklarında bir Türk genci (Korkut Ali) yıllar önce onu terk eden annesine belgesel kameraları aracılığıyla konuşmaktadır. “ Bekle beni anne seni bulacağım” Diğer yandan aşık olduğu sevgilisiyle evlilik hayalleri kurar. Ancak kaderinde bir kez daha terk edilmek olduğundan habersizdir. Tıpkı klip çekimi için şehre gelen ünlü pop şarkıcısı Tolga ve onun asistanı Ceylan’ın ilerde hayatının en önemli insanlar olacağından habersiz olduğu gibi.
Tolga’yı karşılıksız bir aşkla seven Ceylan, Almanya sokaklarında hayatını kurtaran Korkut Ali’yi İstanbul’da karşısında görünce her şey bir kez daha karışacak, üstelik Korkut Ali’nin yıllarca özlemle aradığı annesinin en büyük sırrına ortak olacaktır.

Tarih:Salı
Saat:20:30 (TSİ)
Yayın:Fox Tv (((( Canlı İzle ))))
Face:Fox Tv Facebook Canlı Yayını
Kanal:Fox Tv Yayın Akışı
Türü: Yerli Dizi
Yönetmen: Barış Yön
Yapımcı: MF Yapım
Senaryo: Makbule Kosif, Zehra Güleray, Pınar Uysal, Funda Çetin
Müzik: Barış Güney
Oyuncular:
Seçkin Özdemir (Korkut Ali), Damla Sönmez (Ceylan German), Elçin Sangu (Eda Çağlar), Yamaç Telli (Tolga Karanlı), Zuhal Olcay (Gönül Karanlı)

Tanıtım: