EVE DÜŞEN YILDIRIMCumartesi 22:30 (TSİ)

Nahid Sırrı Örik'in 'Eve Düşen Yıldırım' isimli hikayesinden uyarlanan dizide; Gizem Karaca, Muazzez adlı güzel bir genç kızı canlandıracak. Babası öldükten sonra amcasının evine yerleşen Muazzez, amcasının oğulları Namık ve Sait'i farkında olmadan kendisine aşık edecek.
Daha önce Muhteşem Yüzyıl'da 4 bölüm cariye olarak kamera karşısına geçen Gizem Karaca, yeni rolü için çok sıkı hazırlanıyor. Gerçek anlamda ilk oyunculuk deneyimini Eve Düşen Yıldırım'da yaşayan Gizem Karaca, Muazzez karakterinin altından başarıyla kalkacağına inanıyor. Gizem Karaca şu sıralar hızlandırılmış oyunculuk dersleri de alıyor. Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy, Gizem Karaca için "Onda bir yıldız ışığı var. İzleyenleri ekran başında kendine hayran bırakacak" şeklinde konuşuyor. Meryem Gül'ün kaleme aldığı, Mehmet Bahadır Er'in yönettiği dizide 'Ahmet Şükrü' karakterini; Ergun Uçucu, 'Namık' karakterini; Murat Han, 'Muazzez' karakterini Gizem Karaca, 'Sait' karakterini; Mehmetcan Mincinozlu, 'Şayeste' karakterini; 'Seda Akman', 'Perihan' karakterini; 'Suzan Aksoy' ve 'Halil' karakterini ise; 'Şencan Güleryüz' canlandırıyor.

Tarih:Cumartesi
Saat:22:30 (TSİ)
Yayın: Show Tv (((( Canlı İzle ))))
Face:Show Tv Fan Sayfası
Kanal:Show Tv Yayın Akışı
Tür:Yerli Dizi
Eser:Nahid Sırrı Örik
Yapımcı:Med Yapım
Yönetmen:Bahadır Er
Senaryo:Meryem Gül-Karayazı
Oyuncular:

Murat Han, Gizem Karaca, Seda Akman, Şencan Güleryüz, Mehmetcan Mincinozlu, Ergun Uçucu, Suzan Aksoy

Hakkında:

Show TV'nin yeni dizisi Eve Düşen Yıldırım'da Murat Han,Türkiye Güzeli Gizem Karaca, Mehmet Minciözlü, Şencan Güleryüz, Ergun Uçucu, Suzan Aksoy ve Seda Akman kamera karşısına geçiyor. Dizide babası ölen güzel bir genç kızın hiç tanımadığı amcasının evine yerleşmesiyle başlayan olaylar anlatılıyor. Murat Han, 2011 Türkiye 2. Güzeli Gizem Karaca, Mehmet Minciözlü, Ergun Uçucu, Suzan Aksoy, Şencan Güleryüz ve Seda Akman'ın başrollerini paylaştığı Eve Düşen Yıldırım, ekranlara bomba gibi düşecek. Med Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Meryem Gül'ün kaleme aldığı, Bahadır Er'in yönettiği dizi, 9 Mart Cuma Show TV ekranlarında olacak! Dizide Gizem Karaca, Muazzez adlı güzel bir genç kızı canlandıracak. Babası öldükten sonra amcasının evine yerleşen Muazzez, amcasının oğulları Namık ve Sait'i farkında olmadan kendisine aşık edecek. Dizide Namık; Murat Han, Seda Akman ise Namık'ın titiz, hamarat eşi Şayeste rolünde.