ANNEMLER SENİ ÇOK SEVECEK
Atv ekranlarında, eğlenceli ve bir o kadar da ilginç bir format program başlıyor. "Annemler Seni Çok Sevecek"…
Program ekibiyle işbirliği yapan katılımcı, anne ve babasına müjdeli haberi verir. "Ben aşık oldum ve ciddi düşünüyorum. Sevgilim bu akşam sizinle tanışmak için bizleri yemeğe davet etti."
Ve bu andan itibaren eğlenceli bir curcuna başlıyor. Anne ve baba evlerinden özel araçlarla alınıp, Beykoz'da özel olarak tasarlanılan ve farklı noktalarına 25 görünmez kamera yerleştirilmiş villaya her bölümde değişen, tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı gelin ya da damat adayıyla tanışmaya gidiyor.
Bu dakikadan itibaren anne ve baba, daha önceden rollerine çalışmış "ünlü damat/gelin adayıyla" karşı karşıya geliyor…
Anne ve baba baş başa kaldıkları anda ünlü damat ya da gelin adayı hakkında fikir alışverişi yaparken, her şeyin bir oyundan ibaret olduğunun farkında değiller. Kimi zaman evde yaşadıkları anlarda geriliyor, kimi zaman şüpheye düşüyor, kimi zaman evlenecek gelin ya da damat adayı ile evde saklambaç oynarken buluyorlar kendilerini…
Anne ve baba, ünlü damat ya da gelin adayını beğenip kızlarını verecek mi? Yoksa para, şöhret mutluluk getirmez deyip evlatlarını bu evlilikten vaz mı geçirecekler? Ya gecenin sonunda, evlatlarının onları kocaman bir şakanın başrol oyuncusu yaptığını, gerçekte böyle bir evlilik olayının olmadığını, damat adayı olarak tanıştırdığı ünlü kişinin de oyunun bir parçası olduğunu açıkladığında neler olacak?

Tarih:Salı
Saat: 20:00 (TSİ)
Yayın:(((( Atv Tv Canlı İzle ))))
Face:Atv Facebook Canlı Yayını
Face:Atv Facebook Fan Sayfası
Kanal:Atv Yayın Akışı
Tür:Realty
Tanıtım: