TÖVBELER TÖVBESİ


Tövbeler Tövbesi - Atv Canli izle


Çarşamba – 22:45 (TSİ) tekrar Pazar 14:55 (TSI) – Atv

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

30. Bölüm:
Pelin ve Mahir’i birlikte gören Fidan, Oktay’ın iş teklifini kabul eder. Ertesi gün Mahir Fidan’ı görmeye gittiğinde Oktay ile karşılaşıp büyük bir şok yaşar. İki sevgilinin yolu bir kez daha ayrılır.

Pelin’in Mahir’e yardım ettiğini öğrenen Egemen, Pelin’in bütün para kaynaklarını keser. Pelin artık beş parasız kalmıştır.

Egemen Can’ın evine yerleşedursun, Can Egemen’le Gencay’ın yeniden barışması için türlü planlar yapar fakat onları bir araya getirdiği akşam yemeği, Can’ın başına patlar ve hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanır.

Diğer tarafta Yalçın’dan kurtulmaya çalışan Songül için, Sabriye ve Nuri akla hayale gelmeyecek bir plan yapar ve Songül’ün cinlere karıştığını söylerler. Onu kurtarmak için giriştikleri hikâyeden çıkabilmek için oldukça büyük bir çaba harcamaları gerekecektir.

Tarih:Çarşamba
Saat:22:45 (TSİ)
Yayın:(((( Atv Tv Canlı İzle ))))
Face:Atv Facebook Canlı Yayını
Face:Atv Facebook Fan Sayfası
Kanal:Atv Yayın Akışı
Türü:Yerli Dizi
Oyuncular:

Cemal Toktaş (Mahir Akdağ), Tuba Ünsal (Pelin), Fulya Zenginer (Fidan), Füsun Demirel (Zahide Akdağ), Rıza Akın (Hasan Akdağ), Cihat Tamer (Egemen Taşpınar), Ruhsar Öcal (Gencay Hanım), Bedia Ener (Remziye), Serdal Genç (Çetin), Serhat Özcan (Gültekin Kama)

Tanıtım: