SİHİRLİ ANNEMBeş yıl aradan sonra yeniden başlayan 'Sihirli Annem' dizisinin oyunculan Defne Joy Foster'ın ani ölümüne alışamadıklarını söylüyor. "Defne'yi anmadan bir sahne çekmiyoruz ama onun ölümünden prim yapmayacağız." İnci Türkay, Şahap Sayügan, Nevra Serezli, Gül Onat, De...fne Joy Foster ve Jess Molho'nun başrollerini oynadığı 'Sihirli Annem' başladı. Periler ve faniler arasındaki ilişkilerin anlatıldığı bu dizi kısa sürede reyting listesinin zirvesine...

Tarih:Cuma, Tekrarı Haftaiçi Hergün
Saat:10:30 (TSİ)
Yayın:Star Tv
Face:Star Tv Fan Sayfası
Kanal:Star Tv Yayın Akışı
Tür:Yerli Dizi
Yönetmen:Kartal Çidamlı
Senaryo:Gamze Özer
Yapımcı:Ali Gündoğdu - İnci Gündoğdu
Oyuncular:

İnci Türkay (Betüş), Şahap Sayılgan (Sadık), Nevra Serezli (Dudu), Gül Onat (Perihan), Gizem Güven (Ceren), Buğra Özmüldür (Cem), Zeynep Özkaya (Çilek), Süeda Çil (Firuze), Jennifer Boyner (Toprak), Jess Molho (Yavuz), Özden Örgürdal (Ali), Selda Özbek (Zeyno), Murat Serezli (Faruk), Suat Sungur (Avni), Ayşen İnci (Periliçe), Damla Ersubaşı (Tuğçe), Seda Telciler (Ece), Sevil Uyar (Dolunay), Uğur Kurul (Kerem), Şara Türesel (Buket), Tibet Töre (Kaan), Mehmet Efe Yalçın (Efecan), Maya Gürel (Zeytin)

Hakkında:

Onlar mutlu ve kocaman bir aile… Yepyeni maceraları ile şimdi daha da eğlenceliler.

Betüş ve Sadık’ın çocukları Cem, Ceren ve Çilek artık büyümüşlerdir. Birbirlerini çok seven bu üç kardeşin kavga ve tartışmaları devam etmektedir. Cem Tuğçe’den ayrılmış, tıp fakültesinin en güzel kızlarından Ece ile çıkmaya başlamıştır. Fakat Cem’e olan aşkı yüzünden Cem’in kazandığı bölümü kazanan Tuğçe, büyük bir aşk acısı çekmekte ve Cem’i çok kıskanmaktadır. Çilek, eskisi gibi sıkıştıkça akıl sır erdirilemeyecek sihirler yaparken, Firuze’nin kızı Zeytin de tıpkı Çilek’in çocukluğundaki gibi yaramazdır. Avni Suzan’ın onu boşamasının ardından yaşadığı buhranı, Betüş’ün kafesinde yeni çalışmaya başlayan Zeyno’ya duymaya başladığı aşk ile atlatır. Avni’nin oğlu Efecan da babası gibi tüm perileri görmektedir. Dudu, yıllardan beri insan gibi yaşayan Taci’yi bir son dakika kıskançlığı ile köpeğe dönüştürerek bütün dengeleri yeniden bozmuştur. Eda’yı ise gözlerimiz göremese bile hep aramızda hissederiz.