BİR ÖMÜR YETMEZ


Bir Ömür Yetmez

Hayatta kalmanın tek yolunun güçlü ve acımasız olmak olduğunu çocuk yaşta öğrenen Ali, senelerdir İstanbul'un karanlık yüzlerinden Kemal Sertel'in (Özkan Uğur), yani nam-ı diğer Şeker'in yanında çalışmaktadır. Ali (Mert Fırat), cesareti ve dürüstlüğü ile Şeker'in dikkatini çekmiş, seneler içinde onun sağkolu konumuna gelmiştir.

Tarih: Pazartesi
Saat:20:00 (TSİ)
Yayın:Star Tv
Face:Star Tv Fan Sayfası
Kanal:Star Tv Yayın Akışı
Yönetmen:İlksen Başarır
Senaryo:Gül Dirican, Duygu Ertekin, Elif Akçalı, Nazlı Elif Durlu
Oyuncular:

Mert Fırat (Ali Akyol), Ezgi Mola (Hazal Sertel), Özkan Uğur (Kemal Sertel), Lale Mansur(Zuhal Özer), Ahmet Rıfat Şungar (Ömer Batur), Kevork Malikyan(İsmail Koçer), Kaan Urgancıoğlu,(Eren)

Hakkında:

Ali, daha çocuk yaşta Şeker'in kızı Hazal'a (Ezgi Mola) aşık olmuş fakat Şeker'e olan minnet borcu bu aşkı onun gözünde imkansız hale getirmiştir.

Ömer, Ali'nin yanında sağlam bir yer edinip, Şeker hakkında bilgi toplamayı planlarken, Ali de Ömer'in her hareketini ilgi ve merakla izlemektedir.

Ali, Ömer'in bir bekar odasında zor şartlar içinde yaşadığını görünce, ona kendi mahallesinde bir ev bulur. Ömer, Ali'nin mahalledeki yaşamına ve kurduğu sıcak dostluklara tanık olur, giderek Ali'den daha fazla etkilenmeye başlamıştır.
Hazal, babasının kendisini büyük bir toplu konut projesinin başına getirmek istediğini ve yeni yapılacak inşaatların Ali'nin mahallesinde olacağını öğrenir. Henüz Türkiye'de kalıp kalmamak konusunda kesin bir karara varmamıştır.

Zuhal, Şeker'in bütün ikazlarına rağmen seneler önce kocasını öldürüp, çocuklarını kaçıran İsmail'e ulaşmak için tek başına hareket etmeye başlar. Bir müzayedede tanıştığı ve İsmail'i tanıdığını düşündüğü Zafer ile bir buluşma ayarlar. Bu buluşma hiç kimsenin tahmin edemeyeceği sonuçlar doğuracak ve Zuhal'i geçmişindeki acılarla bir defa daha yüzleşmeye zorlayacaktır.